Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla jednostek niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach n

Czytaj więcej...

Programy magisterskie – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

admin 05.06.2018

Nasi konsultanci realizują seminaria i certyfikacje standaryzacyjne dla studentów migrujących do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Dają szansę one na bezproblemową aplikacje do tamtejszej szkoły techniczno-zawodowej. W ostatnim roku organizowaliśmy m.in. niżej opisane programy: 

Charakterystyka kursów nr H92/UK:

Szkolenia dla małych mechaników samochodowych profesjonalnie dostarczają studentom profesjonalnych umiejętności i umiejętności w zakresie napraw i konserwacji silników w małych pojazdach (np. Motocykle, pojazdy terenowe, skutery śnieżne i motorowery). Tematy obejmują (między innymi) utrzymywanie ram i zawieszeń, kół i hamulców oraz układów napędowych; obsługa układów paliwowych, wydechowych i elektrycznych; wykonywanie nastrojów; oraz konserwacja i naprawa silników. Uczniowie mogą również nauczyć się bezpieczeństwa w pracy, umiejętności zatrudnienia i przedsiębiorczości. Warsztaty Małej Mechaniki Silnika dają mlodszym nastolatkom możliwość uczenia się obsługi i regeneracji małych silników, zazwyczaj podkreślając silniki dwu- i czterosuwowe. Programy te dają starszym dzieciom możliwość rozwiązywania problemów i naprawy kontroli prędkości, smarowania, zapłonu, paliwa, przenoszenia mocy, chłodzenia, wydechu i systemów rozruchowych; używać narzędzi ręcznych, zasilających i remontowych; oraz czytać i interpretować podręczniki serwisowe i katalogi części. Aplikacje mogą obejmować kosiarki do trawy, traktory, glebogryzarki, elektronarzędzia i tak dalej.

Opis programów nr H11/USA:

Badania nad zajęciami w zakresie produkcji zawodowej wprowadzają i wystawiają studentów na możliwości kariery w zakresie przetwarzania i produkcji towarów. Tematy zajęć są różne i mogą obejmować (ale nie ograniczają się do nich) systemy związane z procesem wytwarzania, właściwościami różnych surowców i metodami wykorzystywanymi do przekształcania materiałów w produkty konsumenckie. Warsztaty zależą od kariery badanej; tematy kursu mogą obejmować przedsiębiorczość, prawo pracy, wpływ ekonomiczny i obsługę klienta.

Formalna definicja kursów nr P79/USA:

Usługi terapeutyczne - doświadczenie w miejscu pracy zapewniają swoim kursantom doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z usługami terapeutycznymi. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Formalna definicja kursów nr H42/UK:

Alternatywne Warsztaty energetyczne pomagają uczniom rozpoznać odnawialne i nieodnawialne źródła energii i zasoby naturalne. Tematy zazwyczaj obejmują alternatywne źródła energii i ich zalety i wady; wpływ konwencjonalnych i alternatywnych źródeł energii na środowisko; efektywność produkcji energii z różnych źródeł; i kariery w dziedzinie energii alternatywnej i zrównoważonego rozwoju.

Definicja kursów nr P65/UK:

Programy Computing Systems oferują szeroką eksplorację wykorzystania komputerów w różnych dziedzinach. Seminaria te mają szeroki zakres treści, ale zazwyczaj obejmują wprowadzanie systemów robotyki i sterowania, projektowanie wspomagane komputerowo, systemy wytwarzania wspomagane komputerowo i inne technologie komputerowe związane z aplikacjami przemysłowymi.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr B42/UK:

Szkolenia Elektroniki Cyfrowej uczą studentów posługiwania się logiką użytkową w tworzeniu układów i urządzeń elektronicznych. Uczniowie mogą używać oprogramowania do symulacji komputerowej do projektowania i testowania obwodów cyfrowych przed faktyczną budową obwodów i urządzeń.Tagi:
Losowy

Wyjazdy i panele badawcze

Szkolenia konferencyjne Przez ostatnie 10 lat braliśmy udział w następujących kongresach, szkoleniach a także wyjazdach zagranicznych: Innowacje w technologiach informacyjnych (IIT), 2007, TokioCyfrowe ekosystemy i technologie (DEST), 2008 2. IEEE, ParyżTechnologie komunikacyjne i informacyjne (ISCIT), 2008, DublinKongres

Czytaj więcej...