Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla jednostek niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach n

Czytaj więcej...

Moje doświadczenia

admin 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju są obszarami, w przypadku których duża ilość managerów popełnia mnóstwo błędów. Traktowanie z lekceważeniem pracowników czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to tylko część przewinień, jakie często się spotyka w małych i dużych firmach.


Gdy stosunki panujące w jakiejś firmie wśród załogi i pracowników do najlepszych nie należą, to z chęcią pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Przy takich zleceniach skupiam się przede wszystkim na jak najszerszym podejściu, próbując się zająć pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasu. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, zapoznać się z jej planami, i do tego dopasować optymalizację działań HR.


Z całą pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy wykształcenie, które posiadam. Skończyłam między innymi kierunek psychologiczny wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ze specjalnością związanej z psychologią pracy. Po zakończeniu nauki na uczelni w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa czy sposobów mediacji.


Przez zdobyte doświadczenie mogę się w pełni realizować w czasie wykonywania zleceń dla swoich klientów. Bardzo chętnie współpracuję z prywatnymi firmami i korporacjami, ale też z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Wspieram podmioty, którym proponuję pełną obsługę w każdym obszarze powiązanym z HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Mogę się również zajmować kompleksowym wdrażaniem sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a oprócz tego z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Dzielę się z innym zdobytym przez lata doświadczeniem, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych artykułów w branżowych pismach.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to po pierwsze wysoki poziom poufności, tematy związane z dyskrecją będą dla mnie niezwykle istotne. Zajmuję się między innymi realizacją personalnych audytów, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także poprawiam całość procesów kadrowych. Chętnie także realizuję warsztaty dla kadry kierowniczej, które dadzą nowe umiejętności i jednocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi:
Losowy

Programy magisterskie – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

Nasi konsultanci realizują seminaria i certyfikacje standaryzacyjne dla studentów migrujących do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Dają szansę one na bezproblemową aplikacje do tamtejszej szkoły techniczno-zawodowej. W ostatnim roku organizowaliśmy m.in. niżej opisane programy: Charakterystyka kursów nr H9

Czytaj więcej...